Vše o nákupu

Objednávka

Nejbezpečnější a nejrychlejší je objednat zboží prostřednictvím e-shopu. Objednávka se ihned nahraje do systému a zde se následně zpracovává. Samozřejmě můžete objednat i telefonicky, nebo mailem – zejména v případech, kdy potřebujete poradit s výběrem atd.

Dodání

Jako dovozce a distributor máme téměř vždy veškeré zboží skladem. Při objednání do 13.00 jsme schopni objednávku expedovat ještě týž den. Při objednání později samozřejmě den následující. Zboží zasíláme prostřednictvím kurýrní služby PPL s garancí doručení do 24 hodin. Pro usnadnění dodání je výhodné do objednávky vyplnit telefonní číslo na které vás bude kurýr v případě potřeby kontaktovat.

 

Ceny dopravy

Česká Republika:
Zálohová platba / faktura - 95 Kč
Dobírka 119 Kč
Osobní odběr - 0
Při objednávce nad 2 800 Kč vč. DPH ZDARMA
Ceny jsou vč. DPH

Slovensko:
Zálohová platba / faktura - 285 Kč / 10 EUR
Dobírka 375 Kč / 13 EUR
Při objednávce nad 10 000 Kč / 357 EUR vč. DPH ZDARMA

Reklamace

Přes všechnu péči, kterou výrobce i naše společnost výrobkům věnuje, se může stát, že se vyskytne vada ve zpracování nebo materiálu. Na takové vady poskytujeme v souladu se zákonem záruku 24 měsíců od data prodeje. Z praxe však máme zkušenost, že velkou část „reklamací“ lze vyřešit telefonickou konzultací. Neváhejte nám proto zavolat dříve než nám zboží zašlete!

Pokud zasíláte zboží do záruční opravy, zašlete prosím spolu s ním kopii nákupního dokladu, stručný popis závady a telefonický kontakt na sebe!

Změny v objednávce

Případné změny v objednávce provádějte analogicky ke způsobu objednání a co nejdříve. Například v e-shopu prostřednictvím kontaktního formuláře, u telefonických objednávek telefonicky atp. Pokud mezi objednání a změnou již dojde k odeslání, dohodneme se a najdeme optimální řešení.

Platba

Při objednání v e-shopu je nerychlejší a nenjednodušší zaplatit službou GoPay, která umožňuje použití platebních karet, přímé platby z vašeho bankovního účtu a dalších platebních metod (více zde).

Dalším oblíbeným způsobem je platba dobírkou při převzetí zboží. Tato platba se ale prodraží o dobírkový poplatek vybíraný přepravcem (u objednávek do 6 000 Kč)

Pokud se rozhodnete pro zálohovou platbu bankovním převodem, zašleme Vám zálohovou fakturu, po jejíž úhradě je vhodné nás o provedení platby informovat.

Pro zákazníky ze státní sféry, prodejce a stálé zákazníky je možné se dohodnout na platbě bankovním převodem až po obdržení zboží se splatností dle vystavené faktury.

Na každý prodej a službu vystavujeme vždy daňový doklad!

Vrácení zboží

Pokud zboží nakoupíte jako fyzická osoba máte ze zákona nárok ho bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Zboží musí být nepoškozené a bez zjevného opotřebení. Ač to zákon neukládá, považujeme za slušné zboží vrátit i v původním obalu. Tato možnost se nevztahuje na právnické osoby, ale protože máme zájem na tom, aby každý zákazník byl spokojen, jsme i zde připraveni k dohodě.

Servis

Na námi prodané výrobky poskytujeme samozřejmě i pozáruční servis. Pokud již oprava není možná – nabídneme vám nový výrobek za zvýhodněnou cenu!


Novinky

visa