Příslušenství Počet produktů: 46

Podkategorie

 • Paměťové karty

  Fotopasti nemají vlastní úložiště a proto bez paměťové karty nepracují. Čím rychlejší a kvalitnější SD karta, tím lepší výsledky! K fotopastem nabízíme značkové SD karty SanDisk Class 4 o kapacitě 16 nebo 32 GB.

 • Baterie

  Použití kvalitních baterií ve fotopasti je velice důležité zejména v zimě. Ideální jsou námi nabízené baterie Energizer Ultimate Lithium, které vydrží ve fotopasti až 12x déle než o polovinu levnější baterie alkalické. To může znamenat až rok provozu! Použití dobíjecích baterií ve fotopastech nedoporučujeme, pro jejich nižší napětí (1,2V) a pokles kapacity v chladném období.

 • Zabezpečení fotopastí

  Fotopast představuje nemalou investici a je proto dobré ji ochránit před zloději nebo vandaly. Nejlepší ochranou je ocelová uzamykací skříňka. Levnější, ale také osvědčenou ochranou fotopasti je průběžný lanový zámek. Většina fotopastí má průvlak pro jeho instalaci. U fotopastí Cuddeback je pak v nabídce polohovací uzamykatelné zařízení Genius Mount, které lze po úpravě použít i pro fotopasti UOVision nebo Ltl. Acorn.

 • Ostatní příslušenství

  Praktickou pomůckou pro instalaci fotopastí na zloděje je polohovací zařízení, které lze instalovat na omítku, konstrukci, ale samozřejmě také na strom. V místech se slabým signálem lze použít anténu se zesilovačem. Protože všechny fotopasti lze napájet také z externího zdroje – nabízíme síťový adapter a propojovací kabel k akumulátoru.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 46 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 46 položek