PREDATOR XW bestsellerem roku

Jediná fotopast s opravdu vychytaným dálkovým stahováním snímků je PREDATOR XW! Navíc je současně i nejmenší fotopastí na trhu a za opravdu super cenu! 

Výrobce na to šel chytře: snímky se ukládají na současnou technologickou novinku – WiFi SD kartu. Jedná se o paměťovou kartu se zabudovaným WiFi modulem, který je napájen z baterií fotopasti. Dosavadní neduh WiFi fotopastí, které díky stále zapnutému WiFi přenosu byly snadno vyhledatelné jakýmkoliv mobilním zařízením a navíc měly omezenou životnost baterií výrobce řeší malým ovladačem, kterým lze na dobu přenosu WiFi aktivovat a deaktivovat.

Mobilní aplikace instalovaná do zařízení, do kterého se snímky budou stahovat (mobil, tablet atd) pak celý proces usnadní na maximum. Provede nejen automatické připojení, ale ohlídá, aby se stáhly jen záběry, které ještě staženy nebyly. Mohou to být jak snímky, tak i videa a stahování proběhne (podle objemu dat) v řádu sekund nebo minut. Propojení fotopasti s úložištěm je možné na vzdálenost 20-30 m, což je dostatečná vzdálenost i pro myslivce, který si může z posedu stáhnout snímky z fotopasti umístěné u krmeliště. Díky tomu má aktuální záběry, aniž by zapachoval okolí fotopasti.

Vzdálené stahování také umožňuje skrytou instalaci fotopasti na nedostupném místě. Pokud po ukončení stahování zapomenete WiFi vypnout – nevadí. I na to výrobce myslel. Zařízení se po několika minutách nečinnosti automaticky vypne. Není divu, fotopast PREDATOR XW patří k bestsellerům. Napomáhá tomu i extrémně příznivá cena 3.790Kč – samozřejmě včetně značkové WiFI SD karty a dálkového ovladače!

Fotopast PREDATOR-XW

Zpět na novinky